Dla kogo jest klimatyzacja w biurze

System klimatyzacji w biurze od kilkunastu już lat to większy komfort pracy, bezpieczeństwo pracy pracowników i wzrost wydajności.

Należy pamiętać że każda osoba oraz urządzenia elektryczne emitują energię cieplną, która znacząco podnosi temperaturę otoczenia.

W obecnych czasach dochodzi jeszcze czynnik zdrowotny oparty o prawidłowa konserwację i systemy oczyszczania.

Oczywiście nic nie dzieje się przypadkiem i aby taki system był maksymalnie wydajny, należy zadbać o niego w odpowiedni sposób.

Czy tego chcemy, czy nie, nie obejdzie się bez profesjonalnej konserwacji i regularnej wymiany filtrów.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że najlepszym wyjściem, dla większości klasycznych pomieszczeń bez podwieszanego sufitu, będą urządzenie podstropowe lub naścienne.

W wielu obiektach komercyjnych stosujemy klimatyzatory kasetonowe lub kanałowe których wydajność stanowi najlepszą relację ceny do mocy chłodzenia.

Dzięki zastosowaniu takich systemów powietrze swobodnie rozprowadzi się tuż nad głowami pracowników, czego skutkiem będa komfortowe warunki pracy w każdym miejscu.

Częstymi rozwiązaniami dla lokali usługowych są systemu Multi klimatyzacji gdzie jednostka zewnętrzna steruje dwoma lub nawet pięcioma urządzeniami wewnątrz obiektu dając optymalne efekty przy różnej zabudowie i przeznaczeniu pomieszczeń.

Jak to bezpłatnie?

Zadzwoń do nas już teraz i umów się na bezpłatne konsultacje, a nasz przedstawiciel przyjedzie do Twojej firmy i pomoże Ci nie tylko w wyborze samego sprzętu, ale również optymalnego i estetycznego miejsca jego montażu. Doradzimy Ci we wszystkich aspektach dotyczących wyboru klimatyzacji odpowiedniej do Twoich potrzeb. Po wizycie naszego eksperta przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę wraz z pełną wyceną urządzeń wraz z ich montażem.

Klimatyzacja biurowa - co możemy Tobie zaoferować

 • fachowe doradztwo,
 • sprawny projekt,
 • dostawę i montaż,
 • serwis urządzeń klimatyzacyjnych.

Klimatyzacja wysokowydajna w serwerowni

Często w wybranych firmach trafiamy na pomieszczenia serwerowe. W których przestrzeń zagospodarowana jest macierzami dysków oraz serwerami. Pomieszczenia wymagającej największej kontroli chłodu, bez których brak klimatyzacji może doprowadzić do nieobliczalnych strat w firmie. Niezbędnym systemem jest dobór niezawodnych i wydajnych urządzeń z systemem pracy zamiennej w razie awarii.

Już nie musisz dłużej szukać, gdyż zaproponujemy Tobie indywidualne rozwiązania, aby zapewnić niemalże stuprocentowe bezpieczeństwo danych pozostawionych na serwerach.

Korzyści płynące z montażu w naszej firmie

 • kompleksowa obsługa każdego Klienta,
 • serwis dostępny na podstawie umów,
 • krótki czas oczekiwania,
 • wysoka jakość i estetyka wykonania.

Zapraszamy do współpracy. Zespół Klimvent Solutions Sp. z o.o.


Opinie na temat naszych realizacji

 1. Pan Jakub z Piotrkowa Trybunalskiego
  10/2020

  Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, szybkość realizacji. Polecam!

  Źródło:


  Pan Witold z Teresina
  03/2020

  Rozmowy z dostawcą były konkretne i rzeczowe. Po okresie ofertowania i negocjacji bardzo szybka instalacja. Ceny wybranego modelu do ofert rynkowych konkurencyjne. Prace montażowe odbyły się szybko i sprawnie.

  Źródło: