Opinie na temat naszych realizacji

 1. Pan Jakub z Piotrkowa Trybunalskiego
  10/2020

  Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, szybkość realizacji. Polecam!

  Źródło:


  Pan Witold z Teresina
  03/2020

  Rozmowy z dostawcą były konkretne i rzeczowe. Po okresie ofertowania i negocjacji bardzo szybka instalacja. Ceny wybranego modelu do ofert rynkowych konkurencyjne. Prace montażowe odbyły się szybko i sprawnie.

  Źródło:


  Pani Gabriela z Jabłonnej
  03/2020

  Po podjęciu decyzji o montażu klimatyzacji, wypełniłam ankietę on-line, następnego dnia już był kontakt z firmy. Bardzo rzeczowa rozmowa, szybkie podjęcie decyzji przez mnie, omówienie szczegółów i został ustalony termin montażu. Wszystko było jak najbardziej ok. Ekipa bardzo sympatyczna, profesjonalna, wszystko w mieszkaniu zabezpieczone, na koniec ładnie wysprzątane. Montaż super, będzie mi na pewno służyć jak się zaczną tropiki i będę polecać znajomym.

  Źródło:


  Pan Artur z Radomia
  03/2020

  Bardzo kompetentni i konkretni w swoim działaniu. Montaż szybki i czysty. Ekipa miła, uprzejma. Naprawdę jestem zadowolony.

  Źródło:


  Pan Krzysztof z Głogowa
  03/2020

  Po złożeniu zamówienia poprzez OFERTEO na drugi dzień miałem telefon od właściciela firmy w sprawie wyboru rodzaju i producenta klimatyzacji. Po ustaleniu telefonicznym na trzeci dzień przystąpiono do montażu. Wszystko oceniam bardzo dobrze i jestem zadowolony z wybranego urządzenia "INWENTOR". Przed zamówieniem nie myślałem, że w tak korzystnej cenie tak szybko mogę mieć oczekiwaną klimatyzację. Poza tym klima działa super

  Źródło:


  Pan Jerzy z Bełchatowa
  02/2020

  Profesjonalne podejście, szeroka oferta i dokładne jej przedstawienie, można polecić pracowników za szybkie wykonanie bez bałaganu.

  Źródło:


  Pan Jerzy z Jawora
  02/2020

  Bardzo dobry kontakt i doradztwo, sam montaż przebiegł szybko i sprawnie, a po wszystkim Panowie wszystko ładnie posprzątali i wyczyścili, zapoznali z działaniem i użytkowaniem klimatyzacji. Polecam.

  Źródło:


  Pan Leopold z Justynowa
  12/2019

  Sprawnie, na wszystkie pytania otrzymałem odpowiedź. Zamówienie zrealizowane zgodnie z moimi wymaganiami.

  Źródło:


  Pan Karol Ząbki pod Warszawą
  10/2019

  Bardzo profesjonalna obsługa. Oferta dopasowana do potrzeb. Zlecenie udokumentowane i wykonane bardzo profesjonalnie, dokładnie i rzetelnie w bardzo konkurencyjnych cenach. Ekipa montażowa zwoje prace wykonuje solidnie z dbałością o czystość i dobrą atmosferę. Szczerze polecam

  Źródło: