Klimvent Solutions Sp. z o.o. od kilku lat łączy umiejętności wykonywania instalacji klimatyzacyjnych (freonowych) z kompetencjami instalacji hydraulicznych wykonując sprawnie systemy pomp ciepła na budynkach komercyjnych oraz u prywatnych inwestorów.

Zalety pomp ciepła

Na każdym etapie prac od doboru poprzez wykonanie i rozruch bazujemy tylko na własnych kompetencjach oraz pracownikach nie zlecamy zadań montażowych podwykonawcom szukając tych najtańszych. Dzięki temu możemy realizować sprawne montaże oraz w pełni przejmować gwarancję za zrealizowana usługę.

Zalety pomp ciepła powietrze-woda:

 • Pompy ciepła to ekologiczne i bezobsługowe urządzenia, które przy bardzo wysokiej sprawności wytwarzają energię cieplną w celu zasilania obiegów grzewczych oraz tzw. wody użytkowej.
 • Różnorodność urządzeń jest tak duża że pompy ciepła mogą swobodnie działać w domach nowych gdzie grzanie odbywa się za pomocą podłogówki jak i również w domach wieloletnich gdzie system CO bazuje na różnego typu grzejnikach. W zależności od warunków montażowych stosujemy monobloki lub pompy typu split.
 • Wszystkie pompy pobierają energię zgromadzoną w powietrzu z najbliższego otoczenia a następnie przekazują ją do wodnego systemu centralnego ogrzewania domu czy firmy. Stamtąd rozprowadzane są po pomieszczeniach poprzez klimakonwektory, grzejniki niskotemperaturowe lub podłogówkę. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania znacząco obniżają koszty ogrzewania nawet o połowę względem kotłów gazowych.

Twoje rachunku za ogrzewanie domu moga wynieść w skali roku ZERO złotych.

Zyskujesz niezależność. Łącząc pompę HPM z instalacją fotowoltaiczną, pozyskujesz własną energię elektryczną. Stosując odnawialne źródła energii, stawiasz na ekologię i niezależność.

Dbasz o środowisko. Dzięki obniżeniu emisji dwutlenku węgla, pompy ciepła istotnie przyczyniają się do ochrony klimatu.

Stosujesz odnawialne źródła energii. Korzystając ze źródeł energii odnawialnej stawiasz na niezależne rozwiązanie dla swojego domu.


Opinie na temat naszych realizacji

 1. Pan Jakub z Piotrkowa Trybunalskiego
  10/2020

  Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, szybkość realizacji. Polecam!

  Źródło:


  Pan Witold z Teresina
  03/2020

  Rozmowy z dostawcą były konkretne i rzeczowe. Po okresie ofertowania i negocjacji bardzo szybka instalacja. Ceny wybranego modelu do ofert rynkowych konkurencyjne. Prace montażowe odbyły się szybko i sprawnie.

  Źródło: