Podejmując wybór klimatyzacji do swojego domu, lub mieszkania zastanawiamy się nad wyborem urządzenia nowoczesnego, oszczędnego w energię oraz niezawodnego.

Producenci klimatyzacji oferują bardzo szeroki wybór urządzeń przepełniony najróżniejszymi modelami które dla potencjalnego klienta są praktycznie identyczne. Na szczęście w firmie KLIMVENT SOLUTIONS, dbamy o to, żeby ten wybór nie był tak skomplikowany dla naszych Klientów! Doradzamy, projektujemy i montujemy szeroki wachlarz produktów.

Klimatyzacja to Twój komfort

Komfort klimatyzacyjny latem oraz skuteczne i tanie grzanie klimatyzatorem zimą. Każdego lata fala upałów nie pozwala funkcjonować we właściwym rytmie a gdy dodatkowo lubisz oddychać czystym powietrzem, to najwyższa pora zadbać o swoje samopoczucie i zdecydować się na jeden z kilku dostępnych systemów klimatyzacji.

Odpowiednio dobrana klimatyzacja poprawi twój komfort w domowym zaciszu, oczyści powietrze którym oddychasz z bakterii oraz wirusów. Zadba o odpowiednią wilgotność pomieszczenia.

W szerokiej gamie urządzeń jakie posiadamy dla użytku domowego dobieramy klimatyzatory naścienne lub kanałowe z dystrybucją powietrza dedykowana dla każdego z pomieszczeń i nawiewami sufitowymi. W każdym domu czy mieszkaniu można wykonać skuteczny system klimatyzacji, skontaktuj się z nami a znajdziemy rozwiązania dla twoich potrzeb.

Jak to bezpłatnie?

Zadzwoń do nas już teraz i umów się na bezpłatne konsultacje, a nasz przedstawiciel przyjedzie do Twojego domu i pomoże Ci nie tylko w wyborze samego sprzętu, ale również optymalnego i estetycznego miejsca jego montażu. Doradzimy Ci we wszystkich aspektach dotyczących wyboru klimatyzacji mieszkania odpowiedniej do Twoich potrzeb. Po wizycie naszego eksperta przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę wraz z pełną wyceną urządzeń wraz z ich montażem.

Klimatyzacja domowa

Właściwa klimatyzacja w mieszkaniach nie tylko utrzymuje optymalne parametry temperatury, przede wszystkim gwarantuje komfort Twoim najbliższym. Właściwa decyzją jest inwestycja w system klimatyzacnji na etapie stanu deweloperskiego, dzięki temu unikniesz zbędnych remontów i dodatkowych kosztów w przyszłości.

Wielorakośc wyboru urządzeń pozwala dobrać klimatyzator do nowoczesnego wnętrza jak i również do klasycznego designu.

Dzięki naszej szerokiej ofercie urządzeń i ogromnym doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w wyborze odpowiedniej klimatyzacji do każdego stylu zabudowy.

Projektowanie i montowanie to jednak nie wszystko!. Prowadzimy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny zamontowanych urządzeń.

Skontaktuj się z nami, a dołożymy starń aby urządzenia służyły Ci tak długo, jak to możliwe.

Zapraszamy do współpracy. Zespół Klimvent Solutions Sp. z o.o.


Opinie na temat naszych realizacji

 1. Pan Jakub z Piotrkowa Trybunalskiego
  10/2020

  Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, szybkość realizacji. Polecam!

  Źródło:


  Pan Witold z Teresina
  03/2020

  Rozmowy z dostawcą były konkretne i rzeczowe. Po okresie ofertowania i negocjacji bardzo szybka instalacja. Ceny wybranego modelu do ofert rynkowych konkurencyjne. Prace montażowe odbyły się szybko i sprawnie.

  Źródło: