Pompa ciepła Panasonic T-Cap Warszawa Bemowo w układzie split

Pompy ciepła - 02/2022
Pompa ciepła Panasonic T-Cap Warszawa Bemowo w układzie split Pompa ciepła Panasonic T-Cap Warszawa Bemowo w układzie split Pompa ciepła Panasonic T-Cap Warszawa Bemowo w układzie split Pompa ciepła Panasonic T-Cap Warszawa Bemowo w układzie split Pompa ciepła Panasonic T-Cap Warszawa Bemowo w układzie split Pompa ciepła Panasonic T-Cap Warszawa Bemowo w układzie split Pompa ciepła Panasonic T-Cap Warszawa Bemowo w układzie split Pompa ciepła Panasonic T-Cap Warszawa Bemowo w układzie split

Opinie na temat naszych realizacji

 1. Pani Gabriela z Jabłonnej
  03/2020

  Po podjęciu decyzji o montażu klimatyzacji, wypełniłam ankietę on-line, następnego dnia już był kontakt z firmy. Bardzo rzeczowa rozmowa, szybkie podjęcie decyzji przez mnie, omówienie szczegółów i został ustalony termin montażu. Wszystko było jak najbardziej ok. Ekipa bardzo sympatyczna, profesjonalna, wszystko w mieszkaniu zabezpieczone, na koniec ładnie wysprzątane. Montaż super, będzie mi na pewno służyć jak się zaczną tropiki i będę polecać znajomym.

  Źródło:


  Pan Witold z Teresina
  03/2020

  Rozmowy z dostawcą były konkretne i rzeczowe. Po okresie ofertowania i negocjacji bardzo szybka instalacja. Ceny wybranego modelu do ofert rynkowych konkurencyjne. Prace montażowe odbyły się szybko i sprawnie.

  Źródło:


  Pan Jakub z Piotrkowa Trybunalskiego
  10/2020

  Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, szybkość realizacji. Polecam!

  Źródło: